Адреса компанії: : 76014, Україна, м. Івано-Франківськ, вул.Індустріальна 34Про Персонал

Колектив ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія " налічує більше 130 осіб. У нас працюють різні вікові категорії працівників: від молодих спеціалістів, які тільки закінчили навчання у ВНЗ, до працівників передпенсійного віку, які передають молоді досвід та навики, здобуті за роки роботи у теплоенергетичній галузі. Також ми тісно співпрацюємо з навчальними закладами щодо проходження практики їхніми студентами у нас на підприємстві з перспективою подальшого працевлаштування. Ми зацікавлені у вихованні та підготовці власних кваліфікованих кадрів.

Товариство дбає про професійний розвиток своїх працівників, запроваджуючи різні програми підвищення кваліфікації, оновлення знань, підвищення рівня компетентності. Зокрема, ми співпрацюємо з Корпоративним Університетом «Get Win», спільно з яким проводимо семінари, тренінги, навчальні сесії щодо навчання персоналу без відриву від робочого місця.

Нещодавно спільно з консультантами Корпоративним Університетом «Get Win» створили та впровадили у товаристві Модель компетенції, що дає змогу здійснювати ефективний підбір персоналу, оцінювання наявного персоналу, делегування повноважень та розподіл завдань, забезпечення умов для реалізації внутрішнього потенціалу кожного працівника, виявлення потреб у навчанні.

На підприємстві діють різні програми для заохочення працівників. Щорічно відбувається вручення грамот та подяк працівникам за ентузіазм, відданість улюбленій справі, високий професіоналізм. У цьому році вивісили Дошку пошани, на якій розміщені світлини кращих фахівців товариства.

Підприємство дбає про дозвілля та здоров’я свого персоналу. Організовує для працівників компанії різноманітні екскурсії для ознайомлення з мальовничими куточками України, здійснює оздоровлення курортно - санаторним лікуванням, а також відпочинок для дітей працівників товариства у літніх таборах . Компанія дбає про добробут та благополуччя працівників, адже дружній колектив професіоналів – це запорука надання якісних послуг та реалізації головної мети – лідерства у теплопостачальній енергетиці.


Актуально

Оплата послуг, стан рахунку, показники

Аварійні телефони

Тарифи

Контакти

teplo.gov.ua


ТОВ "Станіславська теплоенергетична компанія" - 2017